Personeel van de academie
Caroline Asaert:                       waarnemend directeur, koor
Anne-Sophie Cauwe:               muzikale en culturele vorming, initiatie, labo
Lucas Cortoos:                         cello
Veronique Craps:                     dwarsfluit, groepsmusiceren
Alexander Debeuckelaere:      gitaar, groepsmusiceren
Roos Denayer:                          zang pop & jazz, muzikale en culturele vorming, labo
Freek De Meester:                    gitaar, groepsmusiceren
Marjan De Schutter:                 muzikale en culturele vorming, initiatie, labo
Greta Dierckx:                           voordracht, toneel, drama
Hans Goris:                                trombone, bustuba, cornet, althoorn, bariton
Monika Hagemann:                   koor
Nadine Hendrickx:                     piano, groepsmusiceren
Theo Hendrickx:                        woordinitiatie, woordatelier, drama
Elodie Heymans:                       ballet
Hilde Hostens:                           piano, groepsmusiceren
Patricia Hublou:                         poetsvrouw
Walter Hus:                                pianobegeleiding
Christine Locus:                         piano, begeleidingspraktijk
Liesbeth Plasqui:                        zang
Ilse Pollenus:                              muzikale en culturele vorming, initiatie
Kristof Ramandt:                       gitaar
VĂ©ronique Rubens:                    piano, groepsmusiceren, pianobegeleiding
Jan Samyn:                                 slagwerk, groepsmusiceren
Peter Savenberg:                      directeur
Jelle Schepers:                          secretaris, toezichter
Bertel Schollaert:                      klarinet, saxofoon, groepsmusiceren
Wim Stas:                                  kopers, muziektheorie, groepsmusiceren
Soksreymom Suos :                  toezichter
Claire Tapie:                              toezichter
Wouter Tooten:                         viool, altviool, groepsmusiceren
Irini Tzanetoulakou:                   zang, groepsmusiceren
Marleen Van Dooren:                blokfluit, groepsmusiceren
Jean-Philippe Komac:               slagwerk, groepsmusiceren
Goedele Van Kerkhoven :         piano, muzikale en culturele vorming, initiatie, labo
Jenny Vogeleer:                         poetsvrouw